Your browser does not support the HTML5 canvas tag.

0

DNÍ

Your browser does not support the HTML5 canvas tag.

0

HODÍNY

Your browser does not support the HTML5 canvas tag.

0

MINÚTY

Your browser does not support the HTML5 canvas tag.

0

SEKUNDY

Súhlas s podmienkami účasti na Celoslovenský ples nepočujúcich & posunkujúcich 2018

You are here: Home » Súhlas s podmienkami účasti na Celoslovenský ples nepočujúcich & posunkujúcich 2018

Prešovský spolok nepočujúcich ako organizátor Celoslovenského plesu nepočujúcich & posunkujúcich 2018 vyhlasuje zmluvné podmienky, ktoré sú platné pre účasť na plese a ktoré vstupujú do platnosti zakúpením vstupenky na ples v dohodnutej zmluvnej cene. Uvedené podmienky sú nasledovné:

a)   Podmienkou účasti na Celoslovenský ples nepočujúcich & posunkujúcich 2018, ktorý organizuje Prešovský spolok nepočujúcich, je formálne spoločenské oblečenie, ktoré je popísané vo videozázname (pozri video vyššie.).
V prípade zakúpenia vstupenky a nedodržania uvedenej podmienky organizátor má právo nepovoliť vstup do spoločenskej sály konania plesu a odmietnuť vrátenie peňazí za vstupenku, nakoľko k porušeniu zmluvnej podmienky uzavretej kúpou lístka na Celoslovenský ples nepočujúcich & posunkujúcich 2018 došlo na strane kupujúceho.

b)   V prípade zakúpenia vstupenky na splátky žiadame úplné zaplatenie konečnej ceny 50 eur ešte pred začiatkom plesu. Pokiaľ vstupenka nebude úplne zaplatená, organizátor ma právo nepovoliť vstup do spoločenskej sály plesu a odmietnuť vrátenie peňazí za vstupenku, nakoľko k porušeniu zmluvnej podmienky uzavretej kúpou lístka na Celoslovenský ples nepočujúcich & posunkujúcich 2018 došlo na strane kupujúceho.

c)   V prípade, že z akýchkoľvek dôvodov máte zakúpenú vstupenku na ples a nemôžete sa ho zúčastniť, peniaze za vstupenku nevraciame. Môžete si však nájsť náhradníka a zmenu účastníka nám oznámite formou emailu – ples(zav)posn.sk, kde uvediete, že ide o náhradníka.